دسته‌بندی نشده

چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم؟

تا به حال پیج اینستاگرام خودتان یا اطرافیانتان هک شده است؟ اگر چنین تجربه‌ای داشته باشید احتمالا به سختی توانسته‌اید پیجتان را برگردانید. شاید هم موفق نشده و قید پیجتان را زده باشید. در هر دو حالت باید بدانید بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام اقدامی بسیار ضروری است. چه بسا افرادی که به خاطر برنداشتن چند قدم ساده پیجشان را از دست داده باشند. کارهای کوچک و نسبتا آسانی که انجام ندادنشان می‌تواند حسابی دردسرساز باشد و بعدا شما را مجبور کند اقداماتی چند برابر سخت‌تر و زمان‌بر آن هم با احتمال بازیابی کم را انجام بدهید. الان باید این سوال برایتان ایجاد شده باشد که چطور و چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم. پاسختان را در این مقاله  خواهید یافت. توصیه می‌کنیم لینک این مقاله را برای اطرافیانتان هم بفرستید. چرا که اگر آنها هک شوند به نوعی اکانت شما و چت‌ها و اطلاعاتتان هم در معرض خطر خواهند بود.

آموزش جامع خرید فالوور اینستاگرام

دسته‌بندی نشده
0
طی سال‌های اخیر استفاده از اینستاگرام برای پیشبرد مقاصد اقتصادی و جلو رفتن در مسیر تجارت شخصی و تیمی، به عنوان یکی از راه‌های کسب موفقیت مطرح شده است. داشتن سود مادی یا هر دستاورد معنوی (مثل محبوبیت) به میزان بیشتر، از جمله نتایجی است که پیج‌ها و اشخاص گوناگون…

چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم؟

دسته‌بندی نشده
0

تا به حال پیج اینستاگرام خودتان یا اطرافیانتان هک شده است؟ اگر چنین تجربه‌ای داشته باشید احتمالا به سختی توانسته‌اید پیجتان را برگردانید. شاید هم موفق نشده و قید پیجتان را زده باشید. در هر دو حالت باید بدانید بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام اقدامی بسیار ضروری است. چه بسا افرادی که به خاطر برنداشتن چند قدم ساده پیجشان را از دست داده باشند. کارهای کوچک و نسبتا آسانی که انجام ندادنشان می‌تواند حسابی دردسرساز باشد و بعدا شما را مجبور کند اقداماتی چند برابر سخت‌تر و زمان‌بر آن هم با احتمال بازیابی کم را انجام بدهید. الان باید این سوال برایتان ایجاد شده باشد که چطور و چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم. پاسختان را در این مقاله  خواهید یافت. توصیه می‌کنیم لینک این مقاله را برای اطرافیانتان هم بفرستید. چرا که اگر آنها هک شوند به نوعی اکانت شما و چت‌ها و اطلاعاتتان هم در معرض خطر خواهند بود.

آموزش جامع خرید فالوور اینستاگرام

طی سال‌های اخیر استفاده از اینستاگرام برای پیشبرد مقاصد اقتصادی و جلو رفتن در مسیر تجارت شخصی و تیمی، به عنوان یکی از راه‌های کسب موفقیت مطرح شده است. داشتن سود مادی یا هر دستاورد معنوی (مثل محبوبیت) به میزان بیشتر، از جمله نتایجی است که پیج‌ها و اشخاص گوناگون با فعالیت درست در اینستاگرام به آن‌ها رسیده‌اند. شاید برایتان سوال باشد که فعالیت درست در اینستاگرام دقیقا چه فعالیتی است؟ در پاسخ باید بگوییم هر نوع فعالیتی که باعث جذب فالوورهای قابل تبدیل به مشتری گردد، فعالیتی مناسب محسوب می‌شود. حقیقت این است که هر کس با توجه به شغل و کاری که در اینستاگرام می‌کند باید برای خودش استراتژی بچیند و دست به اقدامات خاصی بزند.

مثلا مدتی پیش شخصی از من خواست بابت به روز رسانی و بالا بردن رتبه پیجش به او مشاوره بدهم. کار ایشان فروش عمده رنگ و ابزارآلات نقاشی بود و یکی از اصلی‌ترین افراد این صنف به شمار می‌رفت. توصیه من به او در ابتدا این بود که خودش بگوید دقیقا چه انتظاری از توسعه کارش در اینستاگرام دارد و تا کجا می‌خواهد پیش برود. تا چه حد می‌تواند محتوا تولید کند و فعالیت منظم روزانه در اینستاگرام داشته باشد. نهایتا اولویت را در پوشش کامل محصولات و معرفی آن ها و فعال کردن بخش تخفیفات ویژه گذاشتیم و نتیجه هم مطلوب بود.

در عین حال دوست دیگری پیجی با محتوای آموزشی داشت و عمده کاری که باید می‌کرد تولید محتوای به روز و با نظم بیشتر بود.

اما جدا از این راهکارهای اختصاصی و معمولا زمانبر، در کنار تولید محتوای مناسب یک راه همیشگی و نتیجه‌بخش برای تمام پیج‌ها و کسب و کارهای گوناگون وجود دارد که از طریق آن بتوانید مخاطب یا مشتری بیشتری جذب کنید. این راه، خرید فالوور واقعی است.

علت این که خرید فالوور برای همه کاربرد دارد این است که زمان چندانی نیاز ندارد و در نهایت باعث افزایش تعداد فالوورها و بالا رفتن بازدیدکننده ها و رتبه پیج در اینستاگرام می‌شود.

شاید خیلی از شما به صورت تخصصی ندانید خرید فالوور دقیقا به چه معناست و با خرید فالوور چه اتفاقی می‌افتد. در این مطلب با آموزش جامع خرید فالوور اینستاگرام در کنار شما هستیم. برای مشاهده مطالب آموزشی به روز، پاپ سرویس را دنبال کنید.

آموزش جامع خرید فالوور اینستاگرام

همانطور که در مقدمه گفته شد، راه‌های مختلفی برای جذب فالوور وجود دارد. تولید محتوا، تبلیغات، هشتگ مارکتینگ، استخدام یک ادمین پیگیر و… اقداماتی هستند که با ترکیب آن‌ها می‌توانید استراتژی مناسب برای پیجتان را پیدا کنید. در این میان خرید فالوور یک شاه‌کلید محسوب می‌شود که برای همه کاربرد دارد. تنها کافیست بدانید چه فالووری و از کجا بخرید.

خرید فالوور یعنی چه؟

در واقع شما با خرید فالوور اینستاگرام با یک مجموعه فراهم کننده سرویس های مربوط به اینستاگرام طرف هستید و آن مجموعه در قبال هزینه ای که از شما دریافت می‌کند، به روش ویژه خودش تعداد فالوورهای شما را زیاد می‌کند. این تنوع در روش کار از متفاوت بودن انواع فالوور ناشی می‌شود.

انواع فالوور

برای شروع باید اول کمی راجع به انواع فالوور در اینستاگرام صحبت کنیم. اگر عبارت خرید فالوور اینستاگرام را در گوگل یا سایر موتورهای جستجو سرچ کنید، با عبارت‌هایی مثل: فالوور واقعی، فالوور فیک، فالوور ارزان، فالوور خارجی، فالوور ایرانی، فالوور آنی، فالوور سریع و مواردی دیگر روبرو می‌شوید.

برایتان سوال پیش می‌آید که تفاوت این فالوورها در چیست و چرا قیمتشان متفاوت است؟ چرا جایی فالوور واقعی سریع نمیفروشد؟ فالوورهای آنی، ایرانی هستند یا خارجی؟

پاسخ این سوالات و سوال‌های مشابه دیگر را تنها با توضیح انواع فالوور خواهید دانست.

انواع فالوور اینستاگرام

فالوور فیک و فالوور واقعی

فالوور فیک فالووری است که اکانت واقعی نیست و توسط فرد حقیقی ساخته نشده است و فعالیتی در اینستاگرام ندارد. تنها از نظر تعداد به فالوورهای شما اضافه شده و از آن نمی‌توانید انتظار لایک و کامنت و… داشته باشید. فالوورهای فیک به صورت آنی و به تعداد زیاد به پیج تزریق می‌شوند. بنابراین منظور سایت‌ها از فالوور آنی و فالوور ارزان، همان فالوور فیک است. از طرفی می‌توان این فالوورها را با اسامی متفاوتی ساخت. بنابراین اگر جایی با کلمه خرید فالوور ایرانی یا خارجی نیز مواجه شدید، در نظر داشته باشید که آن فالوورها فیک هستند.

با این توضیحات باید متوجه شده باشید که خرید فالوور فیک اقدام درستی نیست. چرا که این فالوورها به مشتری تبدیل نخواهند شد. علاوه بر این خود ایسنتاگرام هم این اکانت‌ها را شناسایی کرده و حذف می‌کند. نکته مهم دیگر این است که فالوورهای فیک به خاطر نداشتن فعالیت، میزان اینتراکشن پیج را به شدت پایین می‌آورند. بنابراین اگر قصد خرید فالوور دارید حتما سراغ نوع واقعی آن بروید و مطمئن شوید دارید فالوور واقعی می‌خرید.

در برابر فالوور فیک، فالوور واقعی قرار دارد که اکانتی عادی است و میتوانید انتظار تمام فعالیت ها و واکنش های اینستاگرام را از آن داشته باشید.

احتمالا الان برایتان سوال پیش آمده که چطور می‌‌شود فالوور واقعی خرید؟ اصلا مگر می‌شود اکانتی را که متعلق به یک فرد حقیقی است فروخت؟ قطعا خیر!

اما سایت فالووریاب با الگوریتم خاص خودش چاره جذب فالوور واقعی را پیدا کرده است.

مزایای خرید فالوور واقعی اینستاگرام

با خریدن فالوور واقعی و هدفمند شما هم تعداد مخاطبانتان را بالا می‌برید و هم روزانه خودتان را به افراد جدیدی معرفی می‌کنید که می‌توانند مشتری شما شوند یا محصولات و خدماتتان را به اطرافیانشان معرفی کنند. این واقعی بودن فالوورها است که چنین امکانی را برای شما فراهم کرده است.

مزیت دیگر خریدن فالوور این است که هرچه تعداد فالوورهایتان بیشتر شود، حس اعتماد در مخاطبانتان افزایش می‌یابد. در واقع در هنگام شروع کسب و کارتان که فالوور زیادی ندارید، باید هدفتان تنها جذب فالوور باشد تا کم کم پیج به اصطلاح پا بگیرد. هر چه فالوورهایتان و تعاملشان با شما بیشتر باشد، افرادی که پیجتان را میبینند با خیال آسوده‌تری  شما را فالو خواهند کرد. به همان میزان اعتبارتان بیشتر شده و اگر کسی قصد خرید از شما داشته باشد، حتما این نکته را مد نظر قرار می‌دهد.

روش خرید فالوور واقعی

برای خرید فالوور واقعی از فالووریاب باید ابتدا تعداد مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعد از عضویت در سایت و پرداخت هزینه مربوطه، پیجتان را به پنلتان اضافه کنید. اینجاست که تفاوت فالووریاب مشخص می‌شود.

در ابتدای مطلب گفتیم شما باید فالووری جذب کنید که پتانسیل تبدیل شدن به مشتری را داشته باشد. برای پیدا کردن چنین فالوورهایی باید پیج‌هایی را که حدس می‌زنید آنها فالو کرده‌اند انتخاب و به عنوان پیج هدف به پنل اضافه کنید. بعد از اختصاص دادن اعتبار خریداری شده به پیجتان، فالووریاب فالوورهای آن پیج‌ها را فالو می‌کند. به ازای هر اکانتی که پیجتان را فالوبک کند، از اعتبار شما کم می‌شود. فالووریاب همزمان کار آنفالو کردن را نیز انجام می‌دهد و نیازی نیست به صورت دستی این کار را انجام دهید.

جذب فالوور به این شیوه نیاز به زمان چندانی ندارد. بنابراین شما می‌توانید از زمانتان برای تولید محتوا و ایجاد تعامل با فالوورهایتان استفاده کنید. از نظر سرعت جذب نیز می‌توانید سرعت فالو کردن اکانت ها را افزایش یا کاهش دهید.

همچنین به خاطر این که فالوورها به صورت هدفمند جذب شده و به خواست خودشان شما را فالو کرده‌اند، احتمال ریزش فالوور بسیار کمتر است. در حالی که در صورت استفاده از روش هایی مانند تبلیغات، احتمال این که فالوورهای واقعی بعدا شما را آنفالو کنند بسیار زیاد است.

یکی دیگر از مزایای استفاده از فالووریاب این است که شما می‌توانید چند پیج در پنلتان داشته باشید و برای هر کدام پیج‌های هدف جداگانه در نظر بگیرید. اعتبارتان هم می‌توانید به هر نسبتی که خواستید بین پیج‌ها تقسیم کنید.

همچنین امکان بررسی و مشاهده گزارش عملکرد پیجتان در پنل فالووریاب وجود دارد و می‌توانید ببینید کدام پیج هدف بازخورد بهتری داشته و فالوورهای بیشتری از آن جذب شده‌اند یا طی زمان مشخص چقدر فالوور جذب کرده‌اید و…

علاوه بر این موارد، پشتیبانی 24 ساعته و قیمت مقرون به صرفه فالووریاب برای هر پکیج، از نکات مثبتی است که باعث استقبال روز افزون مشتری‌های فالووریاب شده است.

نکات تکمیل کننده خرید فالوور

تا این قسمت با آموزش جامع خرید فالوور اینستاگرام کنار شما بودیم. با ذکر چند نکته برای بهبود عملکرد پیجتان مطلب را به پایان می‌رسانیم.

نکته 1: دلسرد نشوید.

جذب فالوور واقعی زمان‌بر است. فالوورهای فیک به صورت یکباره و به تعداد زیاد به پیج شما اضافه می‌شوند. اما برای جذب فالوور واقعی باید صبر کنید و با داشتن فعالیت روزانه و منظم، پیجتان را به‌روز نگه‌دارید. در واقع اگر در آغاز کسب و کارتان هستید باید هزینه و زمان بیشتری برای پیجتان صرف کنید و بعد از مدتی، نتیجه مثبت این صبر و تلاش را قطعا مشاهده خواهید کرد.

نکته 2: فعالیت عادی و مستمر داشته باشید.

داشتن فعالیت روزانه و گذاشتن استوری و پست قدم مهمی در کنار خرید فالوور محسوب می‌شود. اگر فالوور بخرید اما پیجتان محتوای کافی نداشته باشد یا مدت زیادی از آخرین پستتان گذشته باشد، احتمال این که اکانت ها شما را فالو کنند کم می‌شود.

نکته 3: بیوی مناسب بنویسید.

در قسمت بیوی پیج مواردی چون هشتگ‌های مرتبط، کار اصلی که انجام می‌دهید، اطلاعات تماس، آدرس سایت و مواردی از این دست را حتما ذکر کنید. افراد با مشاهده این موارد اعتبار بیشتری در شما حس می‌کنند و پروسه افزایش فالوور اینستاگرام راحت‌تر صورت می‌گیرد.

نکته 4: هایلایت هایتان جامع و معرفی کننده باشند.

حتما از هایلایت ها برای معرفی بیشتر خودتان و همچنین ارائه اطلاعات بیشتر استفاده کنید. افراد بعد از مشاهده بیوی پیج سراغ هایلایت‌ها می‌روند. عنوان و عکس کاور مناسب و شیک برای هایلایت‌ها در نظر بگیرید. برای درست کردن کاور هم از برنامه‌های ساده مثل canva استفاده کنید.

نکته 5: تولید محتوای حرفه‌ای داشته باشید.

تمام تلاشتان را برای تولید محتوای مناسب و حرفه‌ای به کار بگیرید. چرا که محتوای جذاب هم فالوورهای شما را حفظ می‌کند و هم با ارسال آن برای افراد دیگر، شانس بیشتری برای دیده شدن خواهید داشت.

نکته6: از قابلیت استوری و امکانات آن استفاده کنید.

 روزانه حداقل یک استوری بگذارید و از امکانات متنوعی که در این قسمت وجود دارد نیز استفاده کنید. گیف ها، قابلیت سوال پرسیدن و نظرسنجی، افزودن لینک، هشتگ و… به خوبی می‌توانند جذابیت یک استوری را چند برابر کنند.

نکته 7: هشتگ مارکتینگ

از هشتگ ها برای معرفی خودتان و محصولاتتان استفاده کنید. هشتگ گذاشتن زیر یک پست باعث می‌شود افراد بیشتری آن را ببینند و همین قدمی برای جذب فالوور به صورت طبیعی محسوب می‌شود.

نکته8: با همکاران و کسب و کارهای مشابه تعامل داشته باشید.

زیر پست سایر افراد و مخصوصا کسب و کارهای مشابه یا مکمل، کامنت بگذارید و از مطالب آن ها تعریف کنید. معمولا افراد در کامنت ها سوالاتی را مطرح می‌کنند. اگر به چنین موردی برخوردید پاسخ کاربر را بدهید. بعضی از پیج‌ها کامنتی برای معرفی خودشان زیر پست بقیه می‌گذارند. این کار معمولا با استقبال مواجه نمی‌شود، اما اگر دیگران ببینند شما می‌توانید نیازی از آن‌ها برطرف کنید، حتما به سراغتان می‌آیند.

چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم؟

تا به حال پیج اینستاگرام خودتان یا اطرافیانتان هک شده است؟ اگر چنین تجربه‌ای داشته باشید احتمالا به سختی توانسته‌اید پیجتان را برگردانید. شاید هم موفق نشده و قید پیجتان را زده باشید. در هر دو حالت باید بدانید بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام اقدامی بسیار ضروری است. چه بسا افرادی که به خاطر برنداشتن چند قدم ساده پیجشان را از دست داده باشند. کارهای کوچک و نسبتا آسانی که انجام ندادنشان می‌تواند حسابی دردسرساز باشد و بعدا شما را مجبور کند اقداماتی چند برابر سخت‌تر و زمان‌بر آن هم با احتمال بازیابی کم را انجام بدهید. الان باید این سوال برایتان ایجاد شده باشد که چطور و چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم. پاسختان را در این مقاله  خواهید یافت. توصیه می‌کنیم لینک این مقاله را برای اطرافیانتان هم بفرستید. چرا که اگر آنها هک شوند به نوعی اکانت شما و چت‌ها و اطلاعاتتان هم در معرض خطر خواهند بود.

چه پیج‌هایی در اینستاگرام هک می‌شوند؟

حقیقت این است که تمامی پیج‌ها در معرض خطر هک شدن هستند. شاید با خودتان فکر کنید پیج‌های با تعداد فالوور زیاد بیشتر هک می‌شوند، اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که این پیج‌ها معمولا امنیت مناسبی دارند. بنابراین هکرها سراغ پیج‌های عادی و با تعداد فالوور معمولی هم می‌روند.

البته قطعا هک کردن یک پیج با تعداد فالوور بالا قابل پیش‌بینی‌تر است. چرا که با به‌روز شدن اینستاگرام و تبدیل آن به یک فضای مجازی با رویکرد مارکتینگ، درآمد حاصل از داشتن یک پیج با تعداد بالای مخاطب بسیار بالا رفته و در نتیجه پیج‌های با رتبه بالا بیشتر در معرض خطر هک شدن هستند. یادم می‌آید چند وقت پیش پیج خواننده معروف، امیر عباس گلاب هک شده و تصویری کاملا متفرقه برای پروفایل او گذاشته و پست‌هایش هم پاک شده بود. اما بعد از مدتی او توانست پیجش را پس بگیرد. چرا که احتمالا اقدامات امنیتی را تا حدی رعایت کرده یا از مشاور امنیت پیج اینستاگرام کمک گرفته بود. در عین حال، همین چند ساعت پیش پیج خصوصی و کم فالوور یکی از اطرافیان خود من هک شد. متاسفانه ایشان هیچ کدام از موارد مربوط به امنیت را رعایت نکرده و نتوانستیم پیج را پس بگیریم. هکر محترم هم همچنان پست‌ها و عکس‌های پیج این عزیز را نگه داشته و فعلا دارد پست‌های متفرقه می‌گذارد! تا ببینیم کی ریپورت کردن‌ها جواب می‌دهد! اصلا همین باعث شد این موضوع چگونگی بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام را به عنوان مطلب آموزشی جدید ارائه کنیم!

توجه داشته باشید که به جز هک شدن، مواردی مثل بلاک شدن یا غیر فعال شدن اکانت به خاطر نقض برخی قوانین خاص اینستاگرام و… نیز پیج شما را مورد تهدید قرار می‌دهند. بنابراین اقدامات لازم برای امنیت پیج اینستاگرام برای بازگردانی پیج در شرایط مختلف کاربرد خواهند داشت.

چگونه امنیت اینستاگرام را بالا ببریم؟

کارهایی که برای حفط امنیت پیج اینستاگرام باید انجام بدهید دو دسته هستند. مواردی که باید همیشه رعایت کنید تا در خطر disable شدن قرار نگیرید و مواردی که برای بازیابی پیج باید انجام بدهید.در ادامه تعدادی از هر دو دسته این اقدامات پیج را شرح می‌دهیم. این موارد در تنظیمات پیج و قسمت امنیت قرار دارند.

1- ایمیلتان را در پیج ثبت کنید.

خیلی از افراد با شماره موبایل عضو اینستاگرام می‌شوند. در حالی که ممکن است دسترسی به خط موبایل همیشه ممکن نباشد. بنابراین در اسرع وقت یک ایمیل را که به آن دسترسی دارید به پیجتان اضافه کنید. در شرایطی که رمزتان را فراموش کنید یا به هر دلیلی نمی‌توانید وارد اینستاگرام شوید، این ایمیل به کمک شما خواهد آمد. پیجتان بیزینسی است در نظر داشته باشید که این ایمیل می‌تواند با ایمیلی که جهت ارتباط با مشتری ایجاد کرده‌اید متفاوت باشد.

اگر پیجی را از کس دیگری خریده‌اید، سریعا ایمیل آن را تغییر بدهید. چرا که فرد قبلی می‌تواند از طریق ایمیلی که به آن دسترسی دارد، وارد اکانت شما شود. البته الان کمتر کسی پیج آماده می‌خرد و عموما افراد از راه‌هایی مثل خرید فالوور اینستاگرام به جذب مخاطب می‌پردازند.

2- شماره موبایلتان را در پیج ثبت کنید.

برعکس حالت بالا، ممکن است با ایمیل عضو اینستاگرام شده باشید. در این صورت نیز یک شماره موبایل را که به آن دسترسی دارید به پیجتان اضافه کنید. چرا که در بسیاری از مواقع لینک بازیابی یا کد عبور برای شما SMS  می‌شود.

3-پسورد مناسب و قوی

داشتن یک پسوورد خوب و استاندارد از اولین اقدامات مربوط به امنیت پیج محسوب می‌شود. برای این منظور از حروف بزرگ و کوچک، اعداد و علامات در پسوردتان استفاده کنید. رمزی را انتخاب کنید که قابل حدس نباشد. تاریخ تولد خودتان و عزیزانتان، شماره موبایل، کد ملی و… مواردی هستند که نباید سراغشان بروید. همچنین بد نیست گاهی پسوردتان را عوض کنید تا خطر هک شدن پایین‌تر بیاید.

4- به فیسبوک هم وصل شوید.

یکی دیگر از راه‌های بازیابی اکانت اینستاگرام، استفاده از فیسبوک است. باید از قسمت Account Center   فیسبوک به اکانت اینستاگرامتان متصل شوید.  بعد برای ورود به آن می‌توانید  سراغ گزینه Login with Facebook (که الان اسمش شده متا) بروید.

5- تایید دو مرحله‌ای را حتما فعال کنید.

تایید دو مرحله‌ای (two factor authentication) برای زمانی کاربرد دارد که شما بخواهید با یک دستگاه جدید وارد پیجتان شوید. در چنین شرایطی حتی اگر فردی رمز شما را هم داشته باشد، باز نمی‌تواند وارد پیجتان شود. چرا که بعد از زدن رمز یک پیام برای شما ارسال می‌شود که حاوی کد تایید اینستاگرام است و تنها اگر آن را وارد کنید، می‌توانید به پیجتان دسترسی داشته باشید. این قدم برای بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام خیلی مهم است.

6- LOGIN ACTIVITY  را ببینید.

با استفاده از این مورد می‌توانید ببینید چند نفر و با چه دستگاه‌هایی و در چه مناطقی به پیج شما متصل هستند. اگر موردی را نمی‌شناختید، حذفش کنید.

7- اطلاعات در دسترستان را بررسی کنید.

یکی از ویژگی‌های خوب اینستاگرام این است که به شما تاریخچه کوتاهی از فعالیتتان در اینستاگرام ارائه می‌دهد. قسمت Access Data مواردی مثل تغییرات در بیو، تغییر رمز عبور، تغییرات اسم و ایمیل و شماره تلفن و…

حالا اگر این قسمت را  بررسی کنید، متوجه خواهید شد که آیا کسی ایمیل شما را تغییر داده،  کسی رمزتان را عوض کرده، کسی شماره موبایلتان را جا به جا کرده و موارد اینچنینی.

8- اپلیکیشن‌ها و سایت‌های وصل شده به اکانت را بررسی کنید.

در صورتی که از انواع خدمات اینستاگرامی که ما یا دیگر همکاران برای شما فراهم کرده‌ایم استفاده می‌کنید، کافیست برای امنیت بیشتر قسمت Apps and websites را بررسی کنید. هر گونه ربات اینستاگرام، اپلیکیشن یا وب‌سایتی که به اکانت شما دسترسی داشته باشد در این قسمت قابل مشاهده است. اگر مورد خاصی فعال بود که نمی‌دانستید چیست، حتما دسترسی آن را قطع کنید.

9- گوشی موبایل خود را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید

در صورتی که گوشی موبایل شما در دسترس شخص دیگری قرار بگیرید، آن شخص می تواند با ورود به اینستاگرام و تغییر اطلاعات کاربری شما نظیر شماره موبایل و ایمیل پیج اینستاگرام، پسورد شما را تغییر داده و پیج اینستاگرام شما را ا دسترستان خارج کند.

در این مطلب با پاسخ به این سوال که چگونه امنیت اینستاگرام را بالا ببریم؟ در کنار شما بودیم. به جز مواردی که ذکر شد، اقدامات کلی دیگری نیز برای بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام وجود دارد. در ادامه به عنوان چند مورد بسنده می‌کنیم:

  • لینک‌های ناشناس را باز نکنید.
  • برای دانلود اینستاگرام از مراجع معتبر استفاده کنید.
  • اگر از اینستاگرام وب استفاده می‌کنید، رمز آن را در مرورگرتان ذخیره نکنید.
  • فالوورهای فیک نخرید. چرا که باعث پایین آمدن رتبه و شک اینستاگرام نسبت به خود شما می‌شوند.
  • برای گوشیتان هم رمز مناسب در نظر بگیرید.

آموزش جامع خرید فالوور اینستاگرام

طی سال‌های اخیر استفاده از اینستاگرام برای پیشبرد مقاصد اقتصادی و جلو رفتن در مسیر تجارت شخصی و تیمی، به عنوان یکی از راه‌های کسب موفقیت مطرح شده است. داشتن…

چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم؟

تا به حال پیج اینستاگرام خودتان یا اطرافیانتان هک شده است؟ اگر چنین تجربه‌ای داشته باشید احتمالا به سختی توانسته‌اید پیجتان را برگردانید. شاید هم موفق نشده و قید پیجتان را زده باشید. در هر دو حالت باید بدانید بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام اقدامی بسیار ضروری است. چه بسا افرادی که به خاطر برنداشتن چند قدم ساده پیجشان را از دست داده باشند. کارهای کوچک و نسبتا آسانی که انجام ندادنشان می‌تواند حسابی دردسرساز باشد و بعدا شما را مجبور کند اقداماتی چند برابر سخت‌تر و زمان‌بر آن هم با احتمال بازیابی کم را انجام بدهید. الان باید این سوال برایتان ایجاد شده باشد که چطور و چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم. پاسختان را در این مقاله  خواهید یافت. توصیه می‌کنیم لینک این مقاله را برای اطرافیانتان هم بفرستید. چرا که اگر آنها هک شوند به نوعی اکانت شما و چت‌ها و اطلاعاتتان هم در معرض خطر خواهند بود.

آموزش جامع خرید فالوور اینستاگرام

طی سال‌های اخیر استفاده از اینستاگرام برای پیشبرد مقاصد اقتصادی و جلو رفتن در مسیر تجارت شخصی و تیمی، به عنوان یکی از راه‌های کسب موفقیت مطرح شده است. داشتن…

چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم؟

تا به حال پیج اینستاگرام خودتان یا اطرافیانتان هک شده است؟ اگر چنین تجربه‌ای داشته باشید احتمالا به سختی توانسته‌اید پیجتان را برگردانید. شاید هم موفق نشده و قید پیجتان را زده باشید. در هر دو حالت باید بدانید بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام اقدامی بسیار ضروری است. چه بسا افرادی که به خاطر برنداشتن چند قدم ساده پیجشان را از دست داده باشند. کارهای کوچک و نسبتا آسانی که انجام ندادنشان می‌تواند حسابی دردسرساز باشد و بعدا شما را مجبور کند اقداماتی چند برابر سخت‌تر و زمان‌بر آن هم با احتمال بازیابی کم را انجام بدهید. الان باید این سوال برایتان ایجاد شده باشد که چطور و چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم. پاسختان را در این مقاله  خواهید یافت. توصیه می‌کنیم لینک این مقاله را برای اطرافیانتان هم بفرستید. چرا که اگر آنها هک شوند به نوعی اکانت شما و چت‌ها و اطلاعاتتان هم در معرض خطر خواهند بود.

چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم؟

تا به حال پیج اینستاگرام خودتان یا اطرافیانتان هک شده است؟ اگر چنین تجربه‌ای داشته باشید احتمالا به سختی توانسته‌اید پیجتان را برگردانید. شاید هم موفق نشده و قید پیجتان را زده باشید. در هر دو حالت باید بدانید بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام اقدامی بسیار ضروری است. چه بسا افرادی که به خاطر برنداشتن چند قدم ساده پیجشان را از دست داده باشند. کارهای کوچک و نسبتا آسانی که انجام ندادنشان می‌تواند حسابی دردسرساز باشد و بعدا شما را مجبور کند اقداماتی چند برابر سخت‌تر و زمان‌بر آن هم با احتمال بازیابی کم را انجام بدهید. الان باید این سوال برایتان ایجاد شده باشد که چطور و چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم. پاسختان را در این مقاله  خواهید یافت. توصیه می‌کنیم لینک این مقاله را برای اطرافیانتان هم بفرستید. چرا که اگر آنها هک شوند به نوعی اکانت شما و چت‌ها و اطلاعاتتان هم در معرض خطر خواهند بود.

ادامه مطلب

چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم؟

0

تا به حال پیج اینستاگرام خودتان یا اطرافیانتان هک شده است؟ اگر چنین تجربه‌ای داشته باشید احتمالا به سختی توانسته‌اید پیجتان را برگردانید. شاید هم موفق نشده و قید پیجتان را زده باشید. در هر دو حالت باید بدانید بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام اقدامی بسیار ضروری است. چه بسا افرادی که به خاطر برنداشتن چند قدم ساده پیجشان را از دست داده باشند. کارهای کوچک و نسبتا آسانی که انجام ندادنشان می‌تواند حسابی دردسرساز باشد و بعدا شما را مجبور کند اقداماتی چند برابر سخت‌تر و زمان‌بر آن هم با احتمال بازیابی کم را انجام بدهید. الان باید این سوال برایتان ایجاد شده باشد که چطور و چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم. پاسختان را در این مقاله  خواهید یافت. توصیه می‌کنیم لینک این مقاله را برای اطرافیانتان هم بفرستید. چرا که اگر آنها هک شوند به نوعی اکانت شما و چت‌ها و اطلاعاتتان هم در معرض خطر خواهند بود.

الگوریتم اینستاگرام چیست؟ آموزش تصویری

0

در این مطلب با توضیح این که الگوریتم اینستاگرام چیست؟ و آموزش تصویری آن با شما بودیم. نکاتی که باید رعایت کنید تا طبق الگوریتم جدید به عنوان پیجی خوب با رتبه بالا دسته بندی شده و پستهایتان نیز به اکسپلور بروند را تا حد امکان بازگو کردیم. اگر موردی هست که بتوانید به این مطلب اضافه کنید یا اگر سوالی در این خصوص دارید، می‌توانید در قسمت نظرات زیر همین پست مطرح نمایید. همکاران پشتیبانی پاسخگوی شما هستند.

دسته‌بندی نشده

چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم؟

0

تا به حال پیج اینستاگرام خودتان یا اطرافیانتان هک شده است؟ اگر چنین تجربه‌ای داشته باشید احتمالا به سختی توانسته‌اید پیجتان را برگردانید. شاید هم موفق نشده و قید پیجتان را زده باشید. در هر دو حالت باید بدانید بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام اقدامی بسیار ضروری است. چه بسا افرادی که به خاطر برنداشتن چند قدم ساده پیجشان را از دست داده باشند. کارهای کوچک و نسبتا آسانی که انجام ندادنشان می‌تواند حسابی دردسرساز باشد و بعدا شما را مجبور کند اقداماتی چند برابر سخت‌تر و زمان‌بر آن هم با احتمال بازیابی کم را انجام بدهید. الان باید این سوال برایتان ایجاد شده باشد که چطور و چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم. پاسختان را در این مقاله  خواهید یافت. توصیه می‌کنیم لینک این مقاله را برای اطرافیانتان هم بفرستید. چرا که اگر آنها هک شوند به نوعی اکانت شما و چت‌ها و اطلاعاتتان هم در معرض خطر خواهند بود.

دسته‌بندی نشده

الگوریتم اینستاگرام چیست؟ آموزش تصویری

0

در این مطلب با توضیح این که الگوریتم اینستاگرام چیست؟ و آموزش تصویری آن با شما بودیم. نکاتی که باید رعایت کنید تا طبق الگوریتم جدید به عنوان پیجی خوب با رتبه بالا دسته بندی شده و پستهایتان نیز به اکسپلور بروند را تا حد امکان بازگو کردیم. اگر موردی هست که بتوانید به این مطلب اضافه کنید یا اگر سوالی در این خصوص دارید، می‌توانید در قسمت نظرات زیر همین پست مطرح نمایید. همکاران پشتیبانی پاسخگوی شما هستند.

چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم؟

بدون دیدگاه

تا به حال پیج اینستاگرام خودتان یا اطرافیانتان هک شده است؟ اگر چنین تجربه‌ای داشته باشید احتمالا به سختی توانسته‌اید پیجتان را برگردانید. شاید هم موفق نشده و قید پیجتان را زده باشید. در هر دو حالت باید بدانید بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام اقدامی بسیار ضروری است. چه بسا افرادی که به خاطر برنداشتن چند قدم ساده پیجشان را از دست داده باشند. کارهای کوچک و نسبتا آسانی که انجام ندادنشان می‌تواند حسابی دردسرساز باشد و بعدا شما را مجبور کند اقداماتی چند برابر سخت‌تر و زمان‌بر آن هم با احتمال بازیابی کم را انجام بدهید. الان باید این سوال برایتان ایجاد شده باشد که چطور و چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم. پاسختان را در این مقاله  خواهید یافت. توصیه می‌کنیم لینک این مقاله را برای اطرافیانتان هم بفرستید. چرا که اگر آنها هک شوند به نوعی اکانت شما و چت‌ها و اطلاعاتتان هم در معرض خطر خواهند بود.

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

مدل ها

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

مدل ها

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

مدل ها

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

مدل ها

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

مدل ها

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

مدل ها

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

مدل ها

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

مدل ها

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

مدل ها

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

مدل ها

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

مدل ها

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

مدل ها

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

مدل ها
مدل ها

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

مدل ها

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

مدل ها

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

مدل ها

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

مدل ها
نمونه کار ۳ – تصاویر
نمونه کار ۱ – روزنامه
نمونه کار ۱ – کتاب مربع
نمونه کار ۱ – لپ تاپ
نمونه کار ۱ – کاغذ کیسه ای
نمونه کار ۱ – کارت
نمونه کار ۲ – تصویر
نمونه کار ۲ – طبیعت
نمونه کار ۲ – کسب و کار
نمونه کار ۳ – کسب و کار

من فقط فکر می کنم به اندازه کافی همه کاره است. همانطور که همیشه، بهتر و بدتر است، اما من از محصول لذت می برم. آنها آنچه را که در نسخه ی نمایشی می بینید به شما می دهند و یک راه حل عالی برای وب سایت ها است.

جان اسمیت
توسعه دهنده ناسا

تم بزرگ این دومین خریدم از شما من بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم.. من بسیاری از تم ها را خریدم اما فقط دو بار رتبه 5 ستاره را برای هر دو مورد به شما دادم. کار شما بهترین در راست چین است – تشویق!

سامانتا گرین
خریدار

مانند طراحی تم اما بزرگترین تشکر برای پشتیبانی کاربر. این بسیار مهم است، اگر نه مهمترین شاخص ما توصیه می کنیم!

راب اسمیت
طراح

من فقط فکر می کنم به اندازه کافی همه کاره است. همانطور که همیشه، بهتر و بدتر است، اما من از محصول لذت می برم. آنها آنچه را که در نسخه ی نمایشی می بینید به شما می دهند و یک راه حل عالی برای وب سایت ها است.

جان اسمیت
توسعه دهنده ناسا

تم بزرگ این دومین خریدم از شما من بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم.. من بسیاری از تم ها را خریدم اما فقط دو بار رتبه 5 ستاره را برای هر دو مورد به شما دادم. کار شما بهترین در راست چین است – تشویق!

سامانتا گرین
خریدار

مانند طراحی تم اما بزرگترین تشکر برای پشتیبانی کاربر. این بسیار مهم است، اگر نه مهمترین شاخص ما توصیه می کنیم!

راب اسمیت
طراح

من فقط فکر می کنم به اندازه کافی همه کاره است. همانطور که همیشه، بهتر و بدتر است، اما من از محصول لذت می برم. آنها آنچه را که در نسخه ی نمایشی می بینید به شما می دهند و یک راه حل عالی برای وب سایت ها است.

جان اسمیت
توسعه دهنده ناسا

تم بزرگ این دومین خریدم از شما من بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم.. من بسیاری از تم ها را خریدم اما فقط دو بار رتبه 5 ستاره را برای هر دو مورد به شما دادم. کار شما بهترین در راست چین است – تشویق!

سامانتا گرین
خریدار

مانند طراحی تم اما بزرگترین تشکر برای پشتیبانی کاربر. این بسیار مهم است، اگر نه مهمترین شاخص ما توصیه می کنیم!

راب اسمیت
طراح

من فقط فکر می کنم به اندازه کافی همه کاره است. همانطور که همیشه، بهتر و بدتر است، اما من از محصول لذت می برم. آنها آنچه را که در نسخه ی نمایشی می بینید به شما می دهند و یک راه حل عالی برای وب سایت ها است.

جان اسمیت
توسعه دهنده ناسا

تم بزرگ این دومین خریدم از شما من بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم.. من بسیاری از تم ها را خریدم اما فقط دو بار رتبه 5 ستاره را برای هر دو مورد به شما دادم. کار شما بهترین در راست چین است – تشویق!

سامانتا گرین
خریدار

مانند طراحی تم اما بزرگترین تشکر برای پشتیبانی کاربر. این بسیار مهم است، اگر نه مهمترین شاخص ما توصیه می کنیم!

راب اسمیت
طراح

من فقط فکر می کنم به اندازه کافی همه کاره است. همانطور که همیشه، بهتر و بدتر است، اما من از محصول لذت می برم. آنها آنچه را که در نسخه ی نمایشی می بینید به شما می دهند و یک راه حل عالی برای وب سایت ها است.

جان اسمیت
توسعه دهنده ناسا

تم بزرگ این دومین خریدم از شما من بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم.. من بسیاری از تم ها را خریدم اما فقط دو بار رتبه 5 ستاره را برای هر دو مورد به شما دادم. کار شما بهترین در راست چین است – تشویق!

سامانتا گرین
خریدار

مانند طراحی تم اما بزرگترین تشکر برای پشتیبانی کاربر. این بسیار مهم است، اگر نه مهمترین شاخص ما توصیه می کنیم!

راب اسمیت
طراح

من فقط فکر می کنم به اندازه کافی همه کاره است. همانطور که همیشه، بهتر و بدتر است، اما من از محصول لذت می برم. آنها آنچه را که در نسخه ی نمایشی می بینید به شما می دهند و یک راه حل عالی برای وب سایت ها است.

جان اسمیت
توسعه دهنده ناسا

تم بزرگ این دومین خریدم از شما من بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم.. من بسیاری از تم ها را خریدم اما فقط دو بار رتبه 5 ستاره را برای هر دو مورد به شما دادم. کار شما بهترین در راست چین است – تشویق!

سامانتا گرین
خریدار

مانند طراحی تم اما بزرگترین تشکر برای پشتیبانی کاربر. این بسیار مهم است، اگر نه مهمترین شاخص ما توصیه می کنیم!

راب اسمیت
طراح
فهرست